Maya the BEE
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 09.10.2014

Maya the BEE

Fury
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 23.10.2014

Fury

Filmi fillon më: 06.11.2014

Interstellar

Filmi fillon më: 13.11.2014

Dumb and Dumber To

20,000 Days on Earth
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.11.2014

20,000 Days on Earth

Filmi fillon më: 20.11.2014

The Hunger Games - Mockingjay: Part 1

20,000 Days on Earth
Sot në Cineplexx Tirana East Gate(TEG)

Filmi fillon më: 20.11.2014

20,000 Days on Earth

Filmi fillon më: 20.11.2014

The Hunger Games - Mockingjay: Part 1

Filmi fillon më: 22.11.2014

Berberi i Seviljes

Filmi fillon më: 23.11.2014

E Bija e Faraonit

Filmi fillon më: 27.11.2014

Horrible Bosses 2

Filmi fillon më: 27.11.2014

Left Behind

Filmi fillon më: 04.12.2014

John Wick

Filmi fillon më: 04.12.2014

Laggies

Filmi fillon më: 07.12.2014

La Bayadère

Filmi fillon më: 11.12.2014

Rio, I Love You

Filmi fillon më: 11.12.2014

The Hobbit: The Battle of Five Armies

Filmi fillon më: 13.12.2014

Die Meistersinger von Nürnberg

Fillimi i Eventit: 30.11.2014

Dita e Familjes Penguins of Madagascar

Fillimi i Eventit: 13.12.2014

Die Meistersinger von Nürnberg

Fillimi i Eventit: 17.01.2015

Vejusha e Lumtur

Fillimi i Eventit: 31.01.2015

Tregimet e Hoffmannit

Fillimi i Eventit: 14.02.2015

Jolanta / Kështjella e Mjekërblusë

Fillimi i Eventit: 14.03.2015

Zonja e Liqenit

Horrible Bosses 2

Horrible Bosses 2

Dale, Kurt dhe Nick vendosin të krijojnë një biznes së bashku, por gjërat nuk shkojnë sipas planit të tyre.

Më shumë
The Hunger Games - Mockingjay: Part 1

The Hunger Games - Mockingjay: Part 1

Katniss Everdeen është në rrethin e 13-të pasi ajo thyen lojra gjithmonë. Nën udhëheqjen e Presidentit Coin dhe këshillat e miqve të saj të besuar, Katniss përhap krahët e saj siç vetëm ajo di dhe lufton për të ruajtur Peetan dhe një komb të tërë të lëvizur nga kurajo e saj.

Më shumë
Dumb and Dumber To

Dumb and Dumber To

Në vazhdimin e shumëpritur të filmit Dumb and Dumber, dy trutharët Lloyd dhe Harry ritakohen pas 20-vitesh nga aventura e tyre e parë dhe nisen në kërkim të fëmijës së humbur të Harry-t.

Më shumë

Na Ndiqni

Kliko